Tasuta tarne kõikidelt tellimustelt al. 99€

5 head kohta, kus oma vanad riided müüki panna

nov. 30, 2022

Kas tuleb tuttav ette olukord kus oled visanud kapi taha nurka oma vanad riideesemed ning ei tea mida nendega ette võtta. Mõltled, et kunagi ju ikka paned need kusagile müüki või ehk annetad isegi ära. Kindlasti on sul esemeid mille välimus on veel väga viisakas ning hästi hooldatud mis tähendab, et keegi kusagil selle tõenäoliselt ikka ostaks ära. Selle asemel, et lasta neil tolmu koguda soovitame me nende eluiga pikendada müües need maha järgmisele omanikule. Nii teenid ise tulu ning riideese ei lõpeta prügimäel. Siin postituses anname teile soovitust 5 erineva keskkonna kohta kus oma riideid maha saaks müüa.

Facebook Marketplace

Siin nimekirjas tänaseks kõige rohkem kuulsust kasvatanud Facebook marketplace on lühikese ajaga eestlaste seas palju populaarsust kogunud. Marketplace suurimaks tugevuseks on võimalus väga kiirelt ja lihtsalt oma kuulutus üles laadida otse telefonist ning ka arvutist.

Huvilised saavad müüjaga otse ühendust võtta läbi Messengeri rakenduse ja kirjade asemel käib suhtlus kiiremalt ja vahetumalt. Facebook on täitunud viimastel aastatel aina rohkem bot / scam kasutajatest kes kirjutavad müüjale kasutades erinevaid lähenemise taktikaid ning tuleb olla ettevaatlik mitte ise kellegile tasusi maksma hakata.

Kuulutuste ülespanemise eest Facebook raha ei küsi. Alusta oma müüki facebook.com/marketplace keskkonnas.

Yaga.ee

Yaga on kindlasti selle nimekirja kõige vähem tuntum ning uustulnuk Eesti maastikul. Kuulame kuidas kirjeldab ennast Yaga

Yaga sai alguse soovist müüa Facebooki müügigrupis mugavalt maha lapsekäru, mis koridoris tarbetult ruumi võttis. Esmapilgul kiirele müügiprotsessile kulus tegelikkuses uskumatult palju aega kuna lisaks huviliste küsimustele vastamisele kulunud ajale, ei leidnud me turvalist viisi, kuidas lahendada makse- ja transpordiküsimus, sest läbi Facebooki makset teha ei ole võimalik.

Sellest sündiski idee luua Yaga – lihtne, kiire ja usaldusväärne võimalus veebis müümiseks, kus maksmine on turvaline ja kauba saab mõne klikiga tellida lähimasse pakiautomaati.

Shop.yaga.ee

2021 aasta tuli Yaga välja virtuaalse rahakotiga oma keskkonnas, mis võimaldab müükidega teenitud raha eest ka ostude eest tasuda.

Mis on näiteks yaga.ee tugevad plussid:

 1. Kasutaja ei pea looma endale keeruliselt kontot vaid saab sisse logida koheselt läbi facebook konto.
 2. Veebilehte on mugav kasutada mobiilis.
 3. Profiil on täielikult editeeritav sinu soovide järgi. See tähendab, et isik ei pea kuvama oma isikliku infot, vaid võib panna poele misiganes nime ja kirjelduse, mis poodi iseloomustab. Seega sobib leht hästi neile kes hoolivad oma privaatsusest.
 4. Lemmikmüüjate ja lemmikkuulutuste salvestamise võimalus
 5. Kohene emaili teavitus juhul kui keegi sinult ostab Yaga keskkonnas kauba ära.

Alusta oma müüki yaga.ee keskkonnas.

Soov.ee

Soov.ee on tõenäoliselt üks pikemalt tuntumaid müügiportaale ning sealt leiab pea iga toote valdkonna kohta midagi. Müüjal on võimalik panna kuulutus üles kategooriate kohta nagu nt. sõidukeid, elektroonikat, lastekaupu, riided, ehteid, koduloomi ja kinnisvara.

Kuulutuse saab üles panna niisama või tehes konto. Viimasel juhul saad ka teisi kuulutusi salvestada ja näha kogu oma kuulutuste kohta ühest kohast.

Kuulutamine ise on üldjuhul tasuta, lisateenuste eest nagu kuulutuse esiletoomine, tuleb aga maksta.

Osta.ee

Osta.ee on veidi teise suunitlusega, kuna siin saab kaupa müüja läbi oksjoni. Ka siit leiab väga laia kategooriate valiku ning kogu protsess nii müümisel kui ostmisel on kasutajasõbralik.

Lisaks oksjoni vormis müümisele saab soovi korral kaupa müüa ka tavalisel viisil ehk fikseeritud hinnaga.

Osta.ee on palju rõhku pannud turvalisusele, et kaup ostjani ka kohale jõuaks. Seepärast saavad kasutajad üksteisele tehingute kohta tagasisidet jätta ja selle järgi kahtlaseid kauplejad välistada.

Oksjoni läbiviimise eest on keskkonnale, aga vajalik tasuda. Konkreetne summa sõltub aga oksjonile pandava eseme maksumusest kuid võib olla paljudele põhjuseks keskkonna mitte eelistamisel.

Okidoki

Tegu on sarnase kuulutuste keskkonnaga nagu Soov.ee . Siin on eripäraks see, et lisaks fikseeritud hinnale on võimalik lasta kasutajatel sinu müüdavale esemele ka omapoolseid pakkumisi teha. Kui hind müüjale on sobilik, saab ta huvitatud ostjaga seejärel ise ühendust võtta ja üksikasjades kokku leppida.

Turvalisuse tagamiseks ja pettuste vältimiseks on võimalik kasutajatel oma isik ID kaardiga tuvastada. Sellisel juhul ilmub ka vastav märge kasutajanime juurde.

Kuulutuste lisamine keskkonda on tasuta, lisateenuste eest tuleb aga maksta. Okidoki keskkonnaga algust tegemiseks vaata siia www.okidoki.ee

Tutvu ka meie toodetega

0
  0
  Sinu ostukorv
  Teie ostukorv on tühiTagasi poodi