Tasuta tarne kõikidelt tellimustelt al. 99€

Mood, mis sobib kōigile

Kahevahel on unikaalne e-pood, mis pakub casual ja streetwear stiilis rōivaid. Rōivaste disain on inspireeritud uutest ja vanadest tänapäeva trendidest.

Asutatud Eestis disaineri Kevin Lehtla poolt, Kahevahel on unistus, mis on saanud reaalsuseks pärast aastatepikkustest kogemustest graafilises disainis, planeerimistes ja inspiratsiooni ammutamistes. Eesmärk on disainida rōivaid, mis ennekõike kõnetaksid Eestlasi kuid oleksid ka sellised mida kannaksid välismaalased, sest me armastame teid kõiki!

Disainitud Eestis ning tootmiseks on kasutatud erinevaid partnereid üle kogu maailma. Kahevahel ei ole mõeldud ainult Eesti klientuurile vaid kõigile keda meie disainid huvitavad, sest ka tarnimine on meil üle kogu maailma. Kasutame POD ( Print on Demand) teenust mistõttu on kontrollitud kvaliteet ja kiire tarne kuid limiteeritud riiete lõiked.

Külasta poodi, et osta pildil kuvatud tooteid

Kaootiline, universaalne ning alati unikaalne.

Usume sellesse, et suured ja head asjad ei juhtu üleöö, mis tähendab, et iga ostuga ja toetuse näitamisega kasvab ka bränd. Mida aeg edasi seda paremat kvaliteeti soovime pakkuda ning igasugune Tagasiside on teretulnud. Usume, et mood peaks olema kvaliteetne, inspireeriv, unikaalne ning taskukohane.

Milles seisneb meie unikaalsus? Rõivad on unikaalsed, kuna disaini idee ja teostus mõeldakse algusest lõpuni disaineri enda poolt välja. Tootevalikust leiab igaüks endale midagi meelepärast sõltumata vanusest, soost ja geograafilisest paiknemisest.

Külasta toodet – Sa paistad veits tihane t-särk

Külasta toodet – Ole karu rahulik t-särk

Külasta toodet – Üldse ei tuvita polüestri pusa

0
    0
    Sinu ostukorv
    Teie ostukorv on tühiTagasi poodi